»

צימרים מבודדים

בצימר תמיד תהיה לכם יותר פרטיות מאשר בחדר במלון שבו יש לכם שכנים מעבר לקירות. אבל אם הפנטזיה שלכם היא ממש להתרחק, להתנתק, להגיע למקום אחר, עולם אחר ולהרגיש כאילו כל העולם הזה קיים רק בשביל שניכם, ישנם צימרים מבודדים בהם הפרטיות היא עוד יותר גדולה. וניקח כדוגמא כמה צימרים מבודדים בראש פינה.

למה דווקא ראש פינה? אם יש מקום שייתן לכם את התחושה הזו של עולם אחר, זו המושבה הקסומה ראש פינה. מקום בו לפעמים נדמה שהזמן עצר מלכת, והשאיר ניחוח של פעם – בתי אבן, סמטאות ציוריות, שקט באוויר, אמנים ויוצרים בכל פינה, וניחוח של אגדה.

איפה אפשר להתבודד בראש פינה?

ראש פינה היא מקום אידיאלי להתארח בו, והיא בהחלט ידועה בחדרי האירוח שלה. אך בין עשרות הצימרים והחדרים עדיין ניתן למצוא כמה צימרים בראש פינה, מבודדים, כאלו שחולשים על אחת הפינות הקסומות של המושבה, ממש באין מפריע.

אחד מאותם צימרים מבודדים נקרא בית קטן בבוסתן – צוק תמר. בבוסתן של משק צוק ישנן בסך הכל שתי יחידות אירוח – נעימות, נוחות, מאובזרות, מרוהטות בצניעות ביתית ומלאות בפינוקים. העובדה כי מדובר במשק פרטי וכי מלבדכם ישנו רק צימר אחד נוסף במתחם כולו, בהחלט תורמת לתחושת הניתוק והפרטיות.

עם המטבח המאובזר, המצרכים המפנקים לארוחת הבוקר, הטלוויזיה וה- DVD וכמובן הג'קוזי, אתם לא חייבים לראות אף אחד מלבד אחד את השני. ואם תבקשו לצאת קצת מהחדר, תמצאו במשק פינות ישיבה מוצלות בין העצים, שגם הן נדמה כאילו חיכו רק לכם.

ולמה לא להתבודד על פסגת ההר?

אי אפשר לדבר על צימרים מבודדים בראש פינה בלי להזכיר את יחידות הנופש של פסגת ההר. בעלי המתחם אוחזים בנקודה הגבוהה ביותר בראש פינה, ובנו את בקתות האירוח שלהם בלב חורשה ירוקה וטבעית – רק אתם והטבע נמצאים שם.

בפסגת ההר ישנם גם סוויטות אירוח הבנויות מאבן, אך הבקתות המבודדות בנויות כולן מעץ, מה שיוצר עיצוב מרשים ותחושה של חזרה אחורה בזמן. הנוף הנשקף מהחלונות בפסגת המושבה הוא עוצר נשימה, ומבטיח כי אל מול השקט והעוצמה של הטבע, אתם תרגישו הרבה יותר ביחד.

אמרתם צימרים מבודדים בראש פינה? למה לא אחוזה שלמה?

אחד המקומות הציוריים, היפים והנעימים ביותר במושבה נקרא אחוזת המאירי. אמרנו צימרים מבודדים בראש פינה, לא? אין מבודד יותר ורחוק מעין ההמון מאשר בתוך אחוזה. נכון שישנם חדרי אירוח נוספים במתחם, אך כולם בנויים בצורה שתאפשר את כל הפרטיות שבעולם, ומאוכלסים על ידי שוחרי התבודדות ממש כמוכם.

האחוזה היפהפייה שוכנת בין עצי זית ובריכות דגים, ומעניקה חוויה שכאילו באמת לקוחה מעולם האגדות. הסוויטות עצמן מרשימות בתקרותיהן הגבוהות והמקושתות ובעיצוב הנראה כאילו נלקח מעולם התנ"ך והתקופה הויקטוריאנית עם נגיעות מודרניות קלות.

באחת הסוויטות המרשימות במקום, סוויטת הדקל, הגדילו בעלי האחוזה לעשות והקנו לה מראה ממש כמעט של מערה, עיצוב יוצא דופן ומדהים ביופיו. אם אי פעם רציתם להרגיש כמו נסיך ונסיכה- זה המקום.

וכשתרצו קצת לראות עולם?

זוגות רבים שבוחרים בחופשה בצימר מצהירים כי הם לא מתכננים לצאת כלל מהחדר. עם הצימרים המפנקים שתיארנו, אפשר להבין אותם. אבל אם תרצו לצאת קצת מתוך אותם צימרים מבודדים בראש פינה, תגלו מסלולי טיול נעימים, מסעדות משובחות, אינספור אטרקציות ואוויר צלול ומיוחד.

מפת הגעה אינטראקטיבית לראש פינה 

חדשות: 
 

צימרים מבודדים: